top of page

 תקועים עם עבודה אקדמית במשפטים ? 

רוצים להכיר אותנו קצת יותר 

לצפייה בסרטון 

כיצד עובד התהליך ?

חזקה חלוטה ש"ידע הוא כוח" אליבא דפילוסוף האנגלי פרנסיס בייקון, ולנו בפרדיגמה יש את הידע האקסטנסיבי והיכולת לכתוב עבודות אקדמיות ברמה איכותית ומקצועית, בלי מורא ובלי משוא פנים, וזאת החל משלב אפיון העבודה שנעשית במישרין עם הסטודנט, ועד לשלבה הסופי של העבודה המוגמרת.

 

אנו בפרדיגמה לא ממחזרים עבודות ו/או משכתבים עבודות קיימות, אפוא, העבודות שלנו הם מקוריות ומיועדות לסטודנטים ותו לא. כותבי הצללים שלנו מתחילים את העבודה עוד החל משלב ניסוח שאלת מחקר והכנת בקשה מסודרת לאישור המרצה על מיהותה ומהותה של העבודה, ועד לשלבה הסופי ומסירתה לסטודנט.

 

עם קבלת העבודה, המלצתנו לקרוא את העבודה מראשיתה ועד סופה, להאיר הארות והערות, ואף להוסיף לעבודה הסמינריונית נקודת מבט סובייקטיבית לפיתוח סוגיה או דיון קיים, ככה דה פקטו, הסטודנטים ירגישו שייכות לעבודה ואף יגישו אותה בלב שלם ונפש חפצה.

כמה זמן לוקח להכין עבודה סמינריונית ?   

זמן ממוצע של כתיבת עבודת סמינריון בתחום המשפט החל משלב האפיון ועד לקבלת העבודה הסופית הוא בין שלושה שבועות לחודש ימים, וזאת במידה והכותב מכיר את נושא העבודה.

אלא מאי, כאשר מדובר בנושא שאינו שכיח ואינו שגור, אזי זמן כתיבת העבודה יעמוד על חודש וחצי, וזאת עקב לימוד הנושא על בוריו ואיסוף חומרים רלוונטיים לעבודה.

מי שמעוניין לקבל עבודה איכותית מקורית ומקצועית, עליו לדעת שתהליך לימוד הנושא והכתיבה לוקח זמן רב, ולכן אנו צריכים את הזמן שלנו על מנת להפיק עבודה סמינריונית כדבעי.

stopwatch-153398_1280.png

כל עבודה סמינריונית במשפטים מורכבת משלושה נדבכים עיקריים! 

אפיון ראשוני

בשלב אפיון העבודה, שומה על הסטודנט למסור לנו את נושא העבודה ושאלת המחקר המוצעת שבגינה הוא מעוניין בסיוע בכתיבת עבודה סמינריונית. במידה ועדיין לא קיימת שאלת מחקר, אזי אין בעיה, אנו נכין את הבקשה הפורמאלית לאישור המרצה שכוללת שאלת המחקר, ראשי פרקים, וביבליוגרפיה ראשונית לעבודה. לחילופין, אנו נתאים את התמתחותו של הכותב צללים שלנו לתחום המשפטי של נושא העבודה.

הכנת העבודה

עם קבלת אישור עקרוני מהמרצה על שאלת המחקר וראשי הפרקים המוצעים, כותב הצללים שלנו יתחיל לבצע את מלאכת הכתיבה וזאת לאור הזמן המוקצב לו לסיומה. ישנה אפשרות במהלך שלב כתיבת העבודה, לקבל חומר גולמי ולבחון את התקדמות הכותב ורמת הכתיבה האקדמית שלו. תהליך הכנת העבודה לוקח זמן רב מהכותבים שלנו, והם מקפידים לכתוב את העבודה בלשונם וניסוחם תוך כדי איסוף חומר אקדמי וספרות עזר רבה ככל הניתן. 

קבלת העבודה

עם סיום הכנת העבודה על-ידי כותב הצללים, העבודה עוברת הליך של בקרת איכות חיצונית שמשלבת בדיקות ובחינות קפדניות אשר כוללות: מתודולוגיה ותוכן העבודה, מבנה ודרישות צורניות, היקף הביבליוגרפיה איכותה והתאמתה לנושא העבודה, בדיקת הגהה, קשר לוגי בין נושאים ופסקאות. כל הבדיקות לעיל נועדו  ובמטרה למקסם את איכותה המקצועית של העבודה והתאמתה לרמה האקדמית הנדרשת מעבודה סמינריונית. עם סיום הליך בקרת איכות, העבודה נמסרת לסטודנט כשאיכותה המקצועית לעילא ולעילא.

1 / 1

Please reload

מחירים

אנו  מאמינים שעבודה סמינריונית אינה נעשית בהנף של קולמוס, אלא מתוך חשיבה וכתיבה קולחת בהתאם לשאלת המחקר בעבודה. מחיר העבודה אינו קבוע ודוגמטי אלא הוא  משתנה בהתאם לסוג העבודה, מיהותה, והזמן ששומה על הכותב להכין את העבודה. לצורך הדוגמא, תמחור של עבודה סמינריונית במשפטים בטווח של 25-30 עמודים, ובזמן של חודש ימים,  תעמוד בסכום משוערך של בין 3450-4500 ש"ח. 

הננו גורסים שמי שמעוניין לקבל עבודה סמינריונית מקורית ואיכותית צריך לשלם ממיטב כספו על מנת לקבל מוצר מוגמר ומקורי ברמה הכי גבוהה שיש. ישנם הרבה חאפרים בשוק שמציעים עבודות סמינריוניות בסכומים נמוכים הרבה יותר,  אשר פועלים ללא תקנון מוסדר או הסכם התקשרות בין הכותב ללקוח. תחשבו לבד, האם סביר בעינכם לשלם על עבודה סמינריונית סכומים נמוכים יותר? האם כדאי להתפשר על כותב אשר פועל בצורה לא מוסדרת ? 

 

ישנם כותבים רבים אשר ממחזרים עבודות ואף משתמשים בפסקאות שנכתבו בעבר בעבודות אחרות. כותבי הצללים שלנו אינם פילנתרופים ואינם עוסקים במלאכה לשם שמיים, אנו דורשים מהם לבצע עבודות איכותיות ומקוריות תוך חתירה מתמדת לשירות איכותי ואמין להשבעת רצונו של הסטודנט. משכך, שומה עליהם לגשת למלאכת הכתיבה, מתוך נקודה הנחה שהם זוכים לתגמול כספי הוגן ונורמטיבי ביחס להשקעתם.

cents-1297922_1920.png

האם התהליך חוקי

scales-36417_1280.png

בית העסק פועל בצורה חוקית ובכפיפות להוראת ניהול ספרים של רשות המיסים במדינת ישראל.

 

לעניין עיסוקנו. כל העבודות שאנו כותבים הם למעשה עבודות לדוגמא שעליהם הלקוחות שלנו מסתמכים בהתאם לצרכיהם האקדמי. דה פקטו, בית העסק כותב לסטודנטים עבודה אקדמית לדוגמא ( כמו שמרצה הקורס שולח לכם עבודה לדוגמא) שאותה הלקוח יצטרך להסתמך להיבנות עליה בבואו לכתוב עבודה אקדמית פרי יצירתו. חל איסור להעתיק את העבודה כפי שהיא ולשלוח אותה למרצה הקורס.

אלא מאי, ישנם סטודנטים שבניגוד להמלצתו מוסיפים את הפרטים המזהים שלהם לעבודה ושולחים אותה כפי שהיא ללא שעשו שימוש ביבליוגרפי בעבודה, וכל זאת בהתאם לשיקולם הבלעדי ובניגוד גמור להמלצתנו. 

ראוי לציין, שאין עבירה על החוק בגין סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות גרידא. אלא מדובר בהפרת הוראת משמעת על תקנון המוסד האקדמי שבו הסטודנט לומד.

 

האם אתם מתחייבים על ציון

לא, אנו לא מתחייבים על לציון. כל עבודה אקדמית או סמינריונית אשר נכתבת ללקוחותינו היא ברמה הכי גבוהה שיש. אפוא, אנו מתחייבים לעשות ככל יכולתנו שהציון שתקבלו יהיה הכי גבוה שאפשר.

לא הגיוני מבחינתנו להתחייב על ציון וזאת בתמורה לסכום כסף נוסף, או מסירת העבודה לכותב מקצועי ברמה יותר גבוהה. כל עבודה שמתקבלת צריכה לטעמנו לקבל ציון של 100, ולשם אנו מכוונים.

אפוא, לעיתים אנו מסרבים לקבל עבודות מסטודנטים כל אימת שלא נמצא כותב שמתאים לכתיבת העבודה. אם יש לנו ספק, אזי אין ספק, אנו לא מתחייבים על מה שלא נמצא בשליטתנו.

graduation-149646_1280.png
מחירים
האם התהליך חוקי

מה מדיניות הפרטיות שלכם

למעט בית העסק, אף אחד לא יודע את זהותכם האמתית לרבות כותב הצללים של העבודה. מאידך, גם הכותבים שלנו מעוניינים להישאר בצללים ולא לחשוף את זהותם.

דה פקטו, אף אחד לא ידע את זהותכם.

lock-1241639_1280.png
bottom of page